Nasıl Bir Hizmet Sunuyoruz?

Nasıl Bir Hizmet Sunuyoruz?

Temanızın rengini, ek hizmetleri ve barındırma seçeneklerini seçtikten sonra sizi; alan adı ve yetkili bilgilerini belirleyebileceğiniz bir ekran karşılayacak. Bu ekrandan sonra temanız ürün olarak sepete eklenecek, sonrasında fatura adresi ve ödeme ekranı ile siparişiniz oluşturulacaktır.

 

Tema siparişinizi oluşturduktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçiyoruz, sitenizi yayınlama zamanına birlikte karar verip iş sırasına alıyoruz. Sitenizi kendi domain'inizde anında yayınlayabileceğiniz gibi yapım aşamasında sayfasını açarak yönetim panelinden içeriklerinizi girerek dilediğiniz zaman yayına alabilirsiniz. Hatta dilerseniz, bizim sağlayacağımız geçici bir domain'de sitenizi yayına alıp, içeriğinizi oluşturduktan sonra kendi domain'inizde çalışacak şekilde değişiklik de yapabilirsiniz. Üstelik bütün bu hizmetler ücretsizdir.

 

Tüm verilerinizi düzenleyebileceğiniz yönetim paneli bilgilerinizi size gönderdikten sonra; logonuzu, sitenizin başlığını ve ismini bu panelden değiştirebilirsiniz. Paneli kullanacak personelinize; ister ofisimizde yüz yüze isterseniz uzaktan, yönetim paneli eğitimi verilecektir.

 

Yazılım hataları, sunucu erişim sorunları çok nadir olsa da yaşanabilmektedir. Bu tip durumlarda aynı gün destek sunmaktayız. Diğer talepleriniz iş sırasına alınıp ilk fırsatta size dönüş sağlanacaktır. Müşteri memnuniyeti ve kesintisiz hizmet bizim için önemlidir.

 

E-posta hizmetleri, host alan ve trafik değişiklikleri ve ayrıca logo tasarım, SEO optimizasyonu ve desteği, Google Adwords danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, içerik ve metin yazarlığı, tanıtım filmi, sitenize ek modül ve özellikler vb. ücretli ek hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi ve işinizi tanıyalım, Temanızı birlikte seçelim